Koření od Antonína

Koření od Antonína Paprika sladká maďarská

35 g
59,90 Kč 1 711,43 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

90+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Maďarsko,

Jednodruhové koření, paprika sladká maďarská. 

Co je nejdůležitější pro dobré kuchařky? No přece koření...

Tato sladká paprika pochází z oblasti Szeged v jihovýchodní části Maďarska. Jídlu dodá skvělou a výraznou chuť, díky teplu dokáže uvolnit větší množství aromatických látek a barvy oproti jiným druhům.  

S jednodruhovým Kořením od Antonína uvaříte ty nejchutnější pokrmy! Velmi kvalitní maďarská sladká paprika udělá váš oběd naprosto dokonalým.

Baleno v České republice. 

Použití

Paprika sladká maďarská se nejčastěji využije v omáčách např. v guláši nebo kuřeti na paprice. Skvěle dochutí jakékoliv maso, polévky nebo dip ke steakům. 

Tip na domácí chipsy! Brambory nakrájejte na slabé plátky. Dochuťte solí a sladkou maďarskou paprikou. Dejte do trouby a pečte cca 20 minut na 170 °C.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Papriku sladkou maďarskou můžete využít například v receptu kuře na paprice.

O výrobci

Česká společnost Golden Way známá především pod názvem Koření od Antonína byla založena roku 1994. Hlavním cílem podniku je výroba takového koření, které je typické pro různé kouty světa. Firma nabízí 90 druhů koření, a to nejen jednodruhové ale i kořenící směsi. Díky výrobkům od Antonína si můžete přivézt i kousek ciziny k vám do kuchyně.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě, ideálně ve skleněných kořenkách s korkovým uzávěrem.

Výrobce

Golden Way spol. s r.o.
Dominikánská 7
301 00 Plzeň
Česká republika

 

 

Složení

Paprika sladká maďarská 180° ASTA100 %