Skip navigation
Koření od Antonína Formaggio

Koření od Antonína Formaggio 

30 gCZK 2,496.67 /kg
7490CZK

Koření od Antonína Formaggio is a pleasantly aromatic, coarsely ground spice mix, perfect for mozzarella, salads, pizza, or cheese sauces. This Czech product in a 30g pack contains dried tomatoes, onion, basil, garlic, paprika, thyme, oregano, parsley, and pepper. It's designed to make your dishes taste fantastic!

Country of origin

Czech Republic

Description

Příjemně aromatická, nahrubo drcená směs koření Formaggio.

Vyzkoušejte kořenící směs obsahující především sušená rajčata, cibuli, bazalku, česnek, sladkou papriku, tymián, oregano, petrželku a pepř. „Formaggio“ je italsky sýr a to značí použití této směsi. Výborně chutná na mozzarele. 

S tímto Kořením od Antonína uvaříte ty nejchutnější pokrmy.

Použití

Čerstvá rajčata s kousky mozzarely, pokapaná olivovým olejem a posypaná kořenící směsí „Formaggio“ jsou fantastická. Směs můžeme dát i do zeleninových salátů s balkánským sýrem, můžeme ji použít na pizzu nebo do sýrových omáček na těstoviny.

O výrobci

Společnost Golden Way známá především pod značkou Koření od Antonína je český výrobce s více než 25letou tradicí. Od roku 1999 se zaměřuje na kvalitní jednodruhové koření i pečlivě sestavené kořenící směsi, které oživí tradiční i moderní recepty. Každý produkt je výsledkem pečlivého výběru surovin a precizního ručního zpracování s důrazem na vysokou kvalitu a čerstvost koření. Koření od Antonína je symbolem kvality, na kterou se můžete spolehnout – je to legenda mezi kořením.

Skladování

Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě, ideálně ve skleněných kořenkách s korkovým uzávěrem.

Výrobce

Golden Way spol. s r.o.
Dominikánská 7
301 00 Plzeň
Česká republika

Composition & Allergens

Composition

  • Rajčata
  • Cibule
  • Bazalka
  • Česnek
  • Paprika
  • Tymián
  • Oregano
  • Pepř
  • Petržel
  • Řepkový olej
  • Chilli
  • Sůl