• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Fratelli Beretta Tapasové SalaMini uzené

85 g
Prémiová kvalita
54,90 Kč 645,88 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Tradiční italská pochoutka, SalaMini, zauzené kouřem. 

Vychutnejte si výborné mini klobásky podle tradičních italských receptů! Při výrobě těchto klobásek je použito jemně namleté vepřové maso s drobnými zrnky tuku. Do směsi je přidána sůl a vybrané koření. Poté se nechají klobásky pomalu sušit vzduchem, díky čemuž zůstanou šťavnaté, a nakonec se nechají lehce zaudit kouřem, což jim dodá krásně uzenou chuť i aroma.

Použití

SalaMini se skvěle hodí jako malé pohoštění pro nečekanou návštevu. Použít je můžete například při přípravě slaných šneků. Nejlépe si jejich chuť vychutnáte v kombinaci s dalšími uzeninami, sýry a sklenkou dobrého vína.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
via Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 70 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.