• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Fratelli Beretta Antipasto pancetta, salame, coppa

120 g
Prémiová kvalita
129,90 Kč 1 082,50 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Kombinace italských masných nářezů, kde naleznete uzeniny Coppa, Salami a Pancetta.

Vychutnejte si výbornou kombinaci chutí ve formě italských specialit. Coppa a pancetta jsou uzeniny, které se vyrábí z vepřového masa. Naloží se do soli a následně se nechávají zrát a sušit několik týdnů nebo měsíců. Italský salám se nechá fermentovat a sušit. Při řezu je vidět zrnitost salámu, vyznačuje se kořeněnou a intenzivní chutí.

Použití

Antipasto se skvěle hodí k menšímu pohoštění pro nečekanou návštěvu. Kombinaci pancetty, salamu a coppy si můžete vychutnat v kombinaci s čerstvě křupavým pečivem a se sklenkou dobrého vína.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. 

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě +4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
via Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 62 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.