Rohlik.cz Zrnková káva Mexico SHG Chipas El Chorro

250 g
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Mexiko,

Silné aroma, vynikající, svěží jemnou chutí s velmi nízkou kyselostí. Taková je pražená 100% arabica, kterou vám nabízíme pod vlastní značkou Rohlik.cz.

Při pražení zrn bylo dbáno na co nejvyšší kvalitu. Díky tomu vznikla tato prémiová zrnková káva, která se vyznačuje bohatou chutí a plnou jemností.

Jaká je tato prémiová káva? 

Káva z Mexika zaujme výrazným aroma s plnou chutí, ale zároveň jemně nasládlým charakterem. Je typická velkými zrnky, která jsou nazývána “sloní zrna”. Dokonalou chuť nabídnou lahodné tóny kešu ořechů s jemnými podtóny jasmínu. Káva je pěstována na drobných plantážích v kopcovitém terénu ve vlhkém tropickém prostředí, což dodává kávě mírnou a lahodnou chuť.

Zpracováno a baleno v České republice. 

Použití

Vhodné na přípravu kávy v moka konvičce, french pressu, překapávaná, automatický kávovar.

O výrobci

Pražírna Balada Coffee je moderní česká rodinná firma inspirující se tradicí věhlasných prvorepublikových pražíren. Cílem Balada Coffee je přinášet zákazníkům vysoce jakostní a čerstvě pražené kávy. Většina výrobků nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa.

Kávová zrnka pocházejí z nejlepších plantáží po celém světě. Pražírna si pěstitele pečlivě vybírá. Kontrolují každé zrnko, aby vám přinesli dokonalou chuť v každém šálku. Praží zrnka v malých dávkách a balí je co nejdříve po pražení. Tím zaručí čerstvost v každém balení.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a při teplotě do 25 °C.

Výrobce

Káva Praha
Rubešova 4
120 00 Praha 2
Česká republika