Rohlik.cz Zrnková káva Columbia Excelso EP Hacienda La Claudina

250 g
319,90 Kč 1 279,60 Kč/kg
Cena pro Premium: 271,92 Kč
Země původu: Kolumbie,

Lahodné aroma s plným tělem a střední kyselostí. To poskytuje čerstvě pražená 100% arabica, kterou vám nabízíme pod vlastní značkou Rohlík.cz.

Největší pozornost je věnována pražení, aby mohla vzniknout tato prémiová zrnková káva v nejvyšší kvalitě.

Jaká je tato prémiová káva? 

Columbia zaujme především silným aroma s jemnou až hedvábnou chutí. Mimořádnou chuť utváří tóny tropického ovoce doplněné o podtóny karamelu. Plná chuť doznívá ještě dlouho po vypití šálku. Tato káva je pěstovaná na rozsáhlých plantážích vysoko v horách a zrnka jsou sklízena ručně místními farmáři. Dostatek živin je kávovým zrnkům dodáván sopečnou půdou a nezbytná vláha je zajišťována vysokou vlhkostí v horách. Káva z Kolumbie je považována za jednu z nejkvalitnějších právě díky ideálním pěstitelským podmínkám.

Zpracováno a baleno v České republice. 

Použití

Vhodné na přípravu kávy v moka konvičce, french pressu, překapávaná, automatický kávovar.

O výrobci

Pražírna Balada Coffee je moderní česká rodinná firma inspirující se tradicí věhlasných prvorepublikových pražíren. Cílem Balada Coffee je přinášet zákazníkům vysoce jakostní a čerstvě pražené kávy. Většina výrobků nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa.

Kávová zrnka pocházejí z nejlepších plantáží po celém světě. Pražírna si pěstitele pečlivě vybírá. Kontrolují každé zrnko, aby vám přinesli dokonalou chuť v každém šálku. Praží zrnka v malých dávkách a balí je co nejdříve po pražení. Tím zaručí čerstvost v každém balení.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a při teplotě do 25 °C.

Výrobce

Káva Praha
Rubešova 4
120 00 Praha 2
Česká republika