• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Appenzeller výkroj

120 g
124,90 Kč 1 040,83 Kč/kg
Cena pro Premium: 106,17 Kč
Země původu: Švýcarsko,

Appenzeller, vyzrálý alpský sýr z nepasterizovaného kravského mléka

Sýr se vyznačuje světlehnědou kůrku. Za svou jedinečnou kořenitou chuť vděčí láskyplné, nejméně tříměsíční péči s bylinnou infuzí, jejíž receptura je tajemstvím. 

Více o sýru Appenzeller

Ve Švýcarsku patří mezi jednu z největších sýrových specialit. V této zemi je považován za nejpikantnější sýr, který je stále ručně vyráběn podle 700 let staré tradice. Vysokohorské kopce a bylinné trávy poskytují ideální základ pro přirozenou chuť syrového mléka, ze kterého se vyrábějí jedinečné appenzellerskými sýry.

Sušina: min 54 %, tuk v sušině: min. 45 %.

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Tento výjimečný sýr se dobře konzumuje jen tak doplněný o ovoce, ořechz nebo sladkou marmeládu. Je vhodný pro přípravu gratinovaných pokrmů.

K jakému vínu si ho můžete dopřát?

Výborně se snoubí s perlivými víny nebo s čeveným jako je Merlot nebo Cabernet Sauvignon.

O výrobci

Schweizer Käse, švýcarská mlékárna se sídlem ve městě Bern. Posláním společnosti je vést zákazníky ve Švýcarsku a v zahraničí ke kvalitním švýcarským sýrům. Výroba sýru je řemeslo, které vyžaduje přesnost a preciznost. Švýcarské bochníky jsou vyráběny podle tradičních a osvědčených receptur, které také po právu nosí certifikaci AOP (Chráněné označení původu) a IGP (Chráněné zeměpisné označení). Dnes podnik patří ke světové špičce ve výrobě sýrů a pravidelně vyhrává medaile v soutěžích po celém světě.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–7 °C.

Výrobce

Schweizer Käse
Brunnmattstrasse 21
3001 Bern
Švýcarsko

Kam s obalem? 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.