• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Vietnamská Pho Bo polévka s rýžovými nudlemi z Café Buddha

0,68 l
Prémiová kvalita
189,90 Kč 279,26 Kč/l
Cena pro Premium: 161,41 Kč
Země původu: Česká republika,

Restaurace Café Buddha si pro vás připravila výborný, dlouho tažený vývar s hovězím masem a rýžovými nudlemi.

Asie jako na talíři! Pho Bo je tradiční polévkou vietnamské kuchyně. Její kouzlo se ukrývá nejen ve kvalitních surovinách, ale především v její přípravě a postupu vaření. Základem jsou opečené morkové kosti, které se nechají dlouhých 12 hodin táhnout. Vývar je pak doplněn o aromatické koření jako je kardamom, badyán a skořice. Jeho chuť skvěle vyladí kousky hovězího masa a rýžové nudle. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes z pohodlí vašeho domova!

O restauraci

Café Buddha patří mezi nejlepší asijské restaurace v České republice, a to především díky několikaletým zkušenostem, které majitel společnosti, Štěpán Návrat, a jeho společnice Sofie Smith „posbírali“ z různých koutů Asie. Při vstupu do této restaurace vás obklopí krásný interiér s asijskou tématikou a podmaní si vás příjemná atmosféra, která v restauraci vládne také díky profesionálnímu personálu. V menu si tak můžete vybrat z široké nabídky asijské kuchyně jako je thajská, vietnamská, malajská, tchajwanská a také kambodžská.

Jak to funguje? 

Použití

Polévku s masem dejte do rendlíku a na mírném ohni za občasného míchání prohřejte. Nudle vařte 20 vteřin ve vařící vodě a sceďte. Vše smíchejte ve velké polévkové misce včetně bylinek a zeleniny (před podáváním dopočujeme opláchnout vodou). Dle chuti přidejte limetu a chilli. Pro jemnější chuť můžete přidat 2–4 lžíce vody.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte a znovu neohřívejte.

Výrobce

Cafe Buddha s.r.o.
Vinohradská 403/17
Praha 2, 120 00
Česká republika

Kam s obalem?

 

Trvanlivost

Určeno k okamžité spotřebě

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.