Hovězí na česneku se špenátem a bramborovými špalíky od Petra Bureše

450 g
Prémiová kvalitaZachraň mě za 167,92 Kč
 209,90 Kč 
209,90 Kč466,44 Kč/kg
Cena pro Premium: 178,42 Kč
Země původu: Česká republika,

S šéfkuchařem Petrem Burešem jsme pro vás připravili tradiční českou pochoutku v podobě hovězího na česneku s domácími bramborovými špalíky, kterou skvěle doplňuje chuť špenátu.

Česnek je v Česku takový lidový všelék. Je základem české kuchyně a když se k němu přidá hovězí, jedná se o záruku dobroty. Hovězí na česneku se v kuchyni šéfkuchaře Petra dusí a vaří několik hodin, takže si můžete být jistí, že se vám bude doslova rozplývat na jazyku. Špenát s bramborovými špalíky pak celý pokrm perfektně doladí a na vás už zbyde jen vychutnat si tuto gastronomickou symfonii do posledního sousta.

O šéfkuchaři

Petr Bureš se v gastronomii pohybuje už 30 let. Za tu dobu se setkal s celou řadou špičkových, zahraničních kuchařů, díky kterým získal přehled a jistotu a naučil se vnímat českou kuchyni zahraničníma očima. U nás na Rohlíku od něj můžete ochutnat jak českou, tak i světovou kuchyni.

Jak to funguje? 

Použití

Hovězí maso dejte do rendlíku a za stálého míchaní prohřejte. Špenát přendejte do menšího hrnce a za stálého míchání prohřejte. Knedlíky dejte na pařáček na cca 5 minut.

Skladování

Skladujte při teplotě od 0 °C do 4 °C. Po otevření ihned zkonzumujte. Znovu neohřívejte.

Výrobce

Zátiší Catering Group, a.s.
Novotného lávka 5
110 00 Staré Město
Česká republika

Kam s obalem?

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.