MASO!

MASO! Hovězí burger

cca 0,63 kg

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 2 DNY

Od českého farmářeZachraň mě za 152,00 Kč

cca

 190,00 Kč 299,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

1000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Hovězí burger z jemně mletého hovězího masa s poměrem libového a tučného zhruba 80 ku 20.

Hamburger je vytvarován po cca 180 g a v balení jsou čtyři kusy. Hamburger doporučujeme nechat před tepelnou úpravou řádně natemperovat v pokojové teplotě.

Balení obsahuje 4 ks.

Více o hovězím značky MASO!

Hovězí je vždy jen z mladého býka z plemene Českého strakatého skotu, také znám jako ČESTR, u kterého je kontrolovaná zmasilost a protučnělost. Zvířata jsou chována na několika farmách, kde jsou pouze na slámě, což příznivě prospívá jejich kondici. Po celý život mají větrané stáje a přístup k žrádlu stejně jako vodě, podáváno je jim pouze české krmivo. Po porážce jsou býci minimálně týden vyvěšeni na sucho, aby jejich maso zkřehlo.

Maso pro Rohlik.cz zpracovávají v TORO Hlavečník a to podle přesných požadavků na zmasilost a protučnělost každého kusu tak, aby pro vás byla vždy zajištěna dokonalá kvalita.

Použití

Maso je určeno pro hamburgery. 

Tip! Přípravte si šťavnatý hamburger dle následujícího receptu:

Do masa udělejte uprostřed palcem prohlubeň, aby se při grilování moc nevyboulilo. Odložte do ledničky a mezitím si připravte omáčku podle vlastních preferencí. Skvěle se hodí barbecue, česneková, bylinková, poslouží ale i majonéza a kečup.  

Burgery tence potřete olejem a grilujte asi 4 minuty po každé straně, až budou dohněda opečené, ale stále ještě růžové uprostřed. Na poslední minutu na ně položte plátky sýru. Pro lepší chuť doporučujeme každou housku chvilku z vnitřní strany opéct. Spodní díl housky potřete omáčkou a na to položte list salátu, rajčete, nakládané okurky a ogrilované maso a přiklopte druhým dílem housky.

O výrobci

TORO Hlavečník je největší divizí společnosti CHOVSERVIS a.s. Zabývá se porážkou jatečných zvířat (skotu, prasat a ovcí), ale jejich specializací a nosným výrobním programem je porážka a produkce kvalitního hovězího masa, především „Mladých býků“ (do 24 měsíců věku). Ti tvoří 97 % z celkového počtu poraženého hovězího dobytka.  

Další činností divize TORO Hlavečník je výroba masných výrobků a specialit. Nabízí široký sortiment od drobných masných výrobků (párky, klobásy), přes salámy, vařené masné výrobky, lahůdkářské speciality (paštiky, aspiky), až po uzená masa.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

CHOVSERVIS a.s.
Zemědělská 897,
500 03 Hradec Králové
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí výsekové maso99 %
Kuchyňská sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota695 kJ/166 kCal
Tuky9.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny4 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny20 g
Sůl1.1 g
Vláknina0 g