Naše maso Hamburger

cca 370 g
Od českého farmářePrémiová kvalitaVyzrálé maso

cca

 217,00 Kč 579,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výborné maso na hamburger.

Vytvarovaná porce na hamburger z hovězího masa z čestru.

Použití

Dejte maso do housky s hořčicí, kyselou okurkou a cibulí a máte český hamburger. Maso můžete využít i jako základ na boloňskou omáčku nebo masové kuličky.

Na 1 burger potřebujeme:

180 g namíchaného masa na burger
1–2 lžíce hořčice
1 kyselá okurka, nakrájená na tenké plátky
pár půlkoleček červené cibule
sůl a pepř
1 houska

Syrové maso důkladně a rovnoměrně opepříme a osolíme z obou stran těsně před tím, než ho dáme na gril. Zprudka grilujeme nebo opékáme na pánvi z každé strany zhruba 2 minuty. Nepřidáváme žádný olej, protože burger pustí vlastní tuk, ve kterém se opeče. Opečené maso je důležité nechat odpočinout. Předehřejeme troubu na 100 °C a burger do ní na 10 minut vložíme nebo stáhneme plamen na minimum a necháme na pánvi 5–10 minut. Rozkrojíme housku a obě půlky opečeme na pánvi nebo na grilu z obou stran, aby byly křupavé zvenku a měkké uvnitř. Vrchní část housky potřeme hořčicí a přidáme nakrájenou kyselou okurku i červenou cibuli. 

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.