Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Enoki, vanička

100 g
39,90 Kč 399,00 Kč/kg
Země původu: Jižní Korea, Čína,

V Japonsku i celé Asii jsou považovány za delikatesu. Mají příjemné ovocno-ořechové aroma a křupavou strukturu. Nejčastěji se na poslední chvíli přidávají do hotových polévek nebo se s nimi dodzdobují hotové pokrmy – jejich estetická funkce je nenahraditelná. Do salátů se nejčastěji přidávají čerstvé. Případná tepelná úprava by měla být velmi krátká.

TIP na gril: Po odstranění spodní části se zbytky substrátu, rozdělte balení na 5-6 samostatných svazků. Každý ze svazků zabalte do italské panchety nebo kvalitního špeku/slaniny a celé propíchněte párátkem.
Jednotlivé svazky vložte na grilovací tácek nebo lávový gril (nikoliv na přímý oheň). Grilujte cca 10 min (enokii se nesmí vysušit, jinak budou tuhé!) a podávejte s bílým pečivem. Doma v troubě vložte do otevřeného pekáčku a pečte cca 10 min při 150 stupních.

Použití: Sáček rozbalte a příčným řezem cirka 2-4 cm od spodní části odstraňte zbytky substrátu i s nožičkami.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Enoki - čerstvé