Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Žampiony Portobello, vanička

200 g
49,90 Kč 249,50 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Vyzkoušejte žampiony portobello a nechte se unést jejich jemnou houbovou chutí.

Jsou dobrým zdrojem bílkovin, vitamínu B6, hořčíku, zinku a manganu. Obsahují velké množství vlákniny, fosforu a draslíku, který pomáhá udržet normální srdeční rytmus, stejně jako krevní tlak. Portobella neobsahují žádný cholesterol a mají velmi nízký obsah nasycených tuků.

Ze všech přírodních zdrojů potravy, jsou houby všeobecně jediné, které obsahují selen. Je to antioxidant, který chrání buňky před poškozením srdce a některých druhů rakoviny, především  tlustého střeva. 

Použití

Žampiony Portobello jsou skvělé na grilu nebo plněné např. mletým masem a nivou.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Žampiony portobello můžete využít např. v receptu na Grilované žampiony portobello.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 0–5 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Žampión hnědý čerstvý - PORTOBELLO