Titbit

Datle Medjool – extra sladké, krabička

180 g
89,90 Kč 499,44 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

600+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Izrael,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Odrůda Medjool je považována za prémiovou a často je nazývána "královnou datlí". Její plody jsou velké a oproti jiným masitější, sladší a chuťově bohatší. 

Použití

Datle se výborně hodí k sýrům, sušeným šunkám a křupavému pečivu, ale lze si je vychutnat i samotné. Jsou vhodné do jogurtů, snídaňových kaší i do těsta k přípravě koláčů a dortů. 

Často jsou využívány k přípravě raw pokrmů, jelikož mají vysoké nutriční hodnoty.

Tip! Připravte si s námi úžasnou pochoutku datle v čokoládě plněné mandlemi.

Datle nakrojíme, vyjmeme pecku a vložíme do nich 1–2 mandle. Takto plněné datle pomocí párátka namáčíme do horké hořké čokolády, kterou jsme si rozehřáli v kastrůlku s kokosovým olejem. Datle v čokoládě pokládáme na pečící papír, kde je můžeme ještě podle své preference nazdobit. Poté vložíme na 15 minut do mrazáku a máme hotovo.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh. Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Skladování

Doporučujeme skladovat v chladničce při 2–4 °C.

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8 
Česká republika      

Složení

Datle Medjool