• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem v následujících oblastech: Benešovsko, Louny a Žatecko, Plzeňsko, Příbramsko. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Holandský řízek se šťouchanými brambory z Kantýny

400 g
Prémiová kvalita
209,90 Kč 524,75 Kč/kg
Cena pro Premium: 178,40 Kč
Země původu: Česká republika,

Restaurace Kantýna si pro vás připravila klasiku, kterou znáte z dětství – šťavnatý holandský řízek se šťouchanými brambory!

Kuchaři v Kantýně nejdříve namelou bůček z přeštických vepřů s eidamem, přidají mléko, sůl a pepř, obalí v trojobalu a smaží na vepřovém sádle. Jako přílohu podávají šťouchané brambory. Dobrou chuť!

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit z podniku Kantýna. Zde si přijde na své každý milovník masa

O restauraci

Kantýna je rušný podnik nacházející se nedaleko Václavského náměstí, kde se u mramorového stolu, v bývalé zednářské lóži, scházejí všichni milovníci masa. Tamější řezníci porcují přímo na místě české hovězí a vepřové maso, které „sází“ rovnou na gril či oheň. Právě díky tomu získá maso nezaměnitelnou a lehce zauzenou chuť.

Jak to funguje? 

Použití

Holandský řízek a šťouchané brambory ohřívejte zvlášť.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 6 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

RESTAURANTS IN, s.r.o.
Legerova 57/75
110 00 Praha 1
Česká republika

Kam s obalem?

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Holandský řízek
Vepřové maso60 %
Mléko16 %
Sýr eidam22 %
Sůl mořská
Pepř
Pšeničná mouka
Vejce
Vepřové sádlo
Strouhanka
Bambory šťouchané
Brambory
Mléko
Máslo
Sůl mořská
Pažitka

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Mléko
Může obsahovat stopy:
Podzemnice olejná
Sójové boby
Skořápkové plody
Hořčice
Sezamová semena
Oxid siřičitý a siřičitany
Vlčí bob
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.