Holandský řízek se šťouchanými brambory z Kantýny

400 g
Prémiová kvalitaZachraň mě za 167,92 Kč
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Restaurace Kantýna si pro vás připravila klasiku, kterou znáte z dětství – šťavnatý holandský řízek se šťouchanými brambory!

Kuchaři v Kantýně nejdříve namelou bůček z přeštických vepřů s eidamem, přidají mléko, sůl a pepř, obalí v trojobalu a smaží na vepřovém sádle. Jako přílohu podávají šťouchané brambory. Dobrou chuť!

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit z podniku Kantýna. Zde si přijde na své každý milovník masa

O restauraci

Kantýna je rušný podnik nacházející se nedaleko Václavského náměstí, kde se u mramorového stolu, v bývalé zednářské lóži, scházejí všichni milovníci masa. Tamější řezníci porcují přímo na místě české hovězí a vepřové maso, které „sází“ rovnou na gril či oheň. Právě díky tomu získá maso nezaměnitelnou a lehce zauzenou chuť.

Jak to funguje? 

Použití

Holandský řízek a šťouchané brambory ohřívejte zvlášť.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 6 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

RESTAURANTS IN, s.r.o.
Legerova 57/75
110 00 Praha 1
Česká republika

Kam s obalem?

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.