• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Trhané hovězí s teplou zeleninou z Kantýny

350 g
Prémiová kvalita
209,90 Kč 599,71 Kč/kg
Cena pro Premium: 178,40 Kč
Země původu: Česká republika,

Restaurace Kantýna si pro vás připravila trhané hovězí, které je vláčné i křupavé zároveň.

Kuchaři používají hovězí kližku nebo karabáček a z masa neodstraňují tukové krytí, aby zůstalo krásně šťavnaté. Pak ho pečou 12 hodin.

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit z podniku Kantýna. Zde si přijde na své každý milovník masa

O restauraci

Kantýna je rušný podnik nacházející se nedaleko Václavského náměstí, kde se u mramorového stolu, v bývalé zednářské lóži, scházejí všichni milovníci masa. Tamější řezníci porcují přímo na místě české hovězí a vepřové maso, které „sází“ rovnou na gril či oheň. Právě díky tomu získá maso nezaměnitelnou a lehce zauzenou chuť.

Jak to funguje? 

Použití

Trhané hovězí maso a zeleninu ohřívejte zvlášť.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 6 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

RESTAURANTS IN, s.r.o.
Legerova 57/75
110 00 Praha 1
Česká republika

Kam s obalem?

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.