Amadori BIO Kuře celé

cca 2,99 kg
BIO

cca

 866,00 Kč 289,90 Kč/kg
Země původu: Itálie,

BIO celé kuře je skvělou lahůdkou na pečení.

Proces chovu BIO kuřete probíhá za podmínek ekologického zemědělství v Itálii. Kuřata jsou minimálně 81 dní krmena ekologickým krmivem a mají přirozený výběh. Pohyb venku a dlouhá doba výkrmu tak zajišťují šťavnatost masa.

Použití

Kuře je vhodné na pečení.

O výrobci

Společnost Amadori byla založena před 40 lety v San Vittore di Cesena v Itálii. Počátky úspěchu společnosti leží v rozhodnutí řídit celou produkci v jednom integrovaném celku. Toto rozhodnutí umožňuje pečlivou kontrolu všech fází produkce: výběr suroviny, chov, líheň, výkrm, zpracování, balení a distribuci. Amadori vyčnívá na trhu díky své stabilitě a orientaci na budoucnost. Profesionální tým s vášní a zkušeností poskytuje inovativní gastronomickou nabídku a každý den pracuje na tom, aby zákazníkům poskytoval dobré, čerstvé a bezpečné potraviny.

Ekologické zemědělství je hospodaření s kladným vztahem ke zvířatům, půdě, rostlinám a přírodě bez používání umělých hnojiv, chemických přípravků, postřiků, hormonů a umělých látek. Bere ohled na přirozené koloběhy a závislosti, přispívá k péči a zachování životního prostředí. Jeho hlavním cílem je produkce zdravých potravin v souladu s přírodou.

Skladování

Uchovávejte při teplotě do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Amadori
Via Del Rio n.400
47522 San Vittore di Cesena
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.