Gran Moravia Tochetti

250 g
129,00 Kč 516,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Tochetti ze sýra Gran Moravia jsou kostičky přímo ze srdce vyzrálých dvanáctiměsíčních 33kg bochníků. Jsou balené do sáčků v ochrané atmosféře, díky níž vydrží jako čerstvé po dlouhou dobu. Tochetti jsou ideální jako zdravé jednohubky, do salátů, k vínu a k pivu. Gran Moravia – dlouhozrající extra tvrdý sýr vyráběný podle italských tradic z výhradně českého mléka.

Sýr Gran Moravia představuje mimořádnou evoluci těchto dlouho zrajících sýrů, kterou rodina Brazzale zrealizovala na Moravě.

Sýr Gran Moravia je…
– bohatý na bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou, která je vyšší než u červeného a bílého masa – vynikající zdroj vitamínů a minerálů (1,13 g vápníku na 100 g) – vhodný i pro osoby s nesnášenlivostí laktózy – bohatý na vitamíny A a D, které jsou nepostradatelné pro metabolismus vápníku a kostí a pro udržování optimální tělesné hmotnosti – díky použití syřidla rostlinného původu vhodný také pro vegetariány.

Skladujte při teplotě 3°-7°C.

Adresa výrobce Orrero a.s. Tři Dvory 98 784 01 Litovel

Složení

Složení: Pasterované kravské MLÉKO, sůl, mléčné kultury, syřidlo, konzervant Lysozym

Alergeny: Vejce a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Výživové hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 1573 kJ/378 kcal, Tuky 28g, z toho nasycené mastné kyseliny 20g, Sacharidy 0,6g, z toho cukry 0g, Bílkoviny 31 g, Sůl 1,4 g