Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
Slide 1 of 3

Rybíz červený, vanička

125 g
Momentálně vyprodáno
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Španělsko, Holandsko,

Rybíz je typicky letní ovoce, charakteristické svou svěží nakyslou chutí a drobnými šťavnatými plody krásné rubínové barvy. Červený rybíz obsahuje velké množství vitamínu C, dále vitamíny B3, B5 a rutin, který je důležitý pro cévní systém. Díky tomu je u nás rybíz již po generace ceněným přírodním zdrojem důležitých látek - ať již v čerstvé podobě nebo zpracovaný jako džem, želé nebo sirup, které je díky vysokému obsahu pektinů snadné připravit.

Použití

Nejvíce vitamínů se samozřejmě zachová při konzumaci v syrovém stavu. Pokud je pro vás chuť rybízu příliš kyselá, je možné osladit cukrem nebo medem. Také v salátu s jiným sladším ovocem bude přirozená kyselost rybízu utlumena. Po tepelném zpracování si rybíz zachová mnoho hodnotných látek.

Skladování

Skladujte při teplotě okolo 5 °C.

Výrobce

Čeroz s.r.o. - Lipence
K Radotínu 492
Praha-Lipence
156 00

 

Složení

Rybíz červený