Farma rodiny Němcovy

Farma rodiny Němcovy Kuřecí křídla

cca 500 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 5 DNŮ

Od českého farmáře

cca

 75,00 Kč 149,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Využijte naši 100% záruku spokojenosti

Pokud vám něco nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze bez jakýchkoli otázek.

Kuřecí křídla z Farmy rodiny Němcovy, kde při chovu kuřat dbají na možnost volného pohybu po stáji a složení jejich jídelníčku.

Používaná krmiva obsahují rozmanité přírodní složky, a proto je jejich kuřecí maso vyhledávané pro jeho chuť a kvalitu.

Použití

Kuřecí křídýlka přijdou vhod při posezení s přáteli nebo při sledování sportovních přenosů.

Vyzkoušejte následující recept na pikantní kuřecí křídla s medem. Kuřecí křídla naložíme v marinádě, kterou připravíme smícháním lžičky oleje, několika lžiček sojové a worchesterové omáčky, pár lžic medu, dvou prolisovaných stroužků česneku, špetkou pepře, sladké papriky a chilli koření. Na závěr posolíme, křídla dáme do marinády a necháme v chladu přes noc odležet. Křídla pečeme pokryté alobalem necelou hodinu na 150 °C. Poté sundáme alobal a pečeme další čtvrt hodinu, aby kůrka byla křupavá. Podáváme s hranolky nebo brambory.

O výrobci

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova. Klade důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu. Farma byla založena v roce 1990, v současné době hospodaří na téměř sto šedesáti hektarech zemědělské půdy a má sto padesát kusů nejlepšího hovězího dobytka a kuřata chovaná s možností volného pohybu.


Skladování

Uchovávejte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Farma rodiny Němcovy
Netín 78
594 44, Radostín nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kuřecí křídla chlazená