Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Farma rodiny Němcovy Kuřecí křídla

cca 0,56 kg
Od českého farmáře
cca 74,00 Kč 129,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Kuřecí křídla z Farmy rodiny Němcovy, kde při chovu kuřat dbají na možnost volného pohybu po stáji a složení jejich jídelníčku.

Používaná krmiva obsahují rozmanité přírodní složky, a proto je jejich kuřecí maso vyhledávané pro jeho chuť a kvalitu.

Použití

Kuřecí křídýlka přijdou vhod při posezení s přáteli nebo při sledování sportovních přenosů.

Vyzkoušejte následující recept na pikantní kuřecí křídla s medem. Kuřecí křídla naložíme v marinádě, kterou připravíme smícháním lžičky oleje, několika lžiček sojové a worchesterové omáčky, pár lžic medu, dvou prolisovaných stroužků česneku, špetkou pepře, sladké papriky a chilli koření. Na závěr posolíme, křídla dáme do marinády a necháme v chladu přes noc odležet. Křídla pečeme pokryté alobalem necelou hodinu na 150 °C. Poté sundáme alobal a pečeme další čtvrt hodinu, aby kůrka byla křupavá. Podáváme s hranolky nebo brambory.

O výrobci

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova. Klade důraz na kvalitu a nejmodernější technologie, které se zde spojují se staletými zkušenostmi a dovednostmi selského stavu. Farma byla založena v roce 1990, v současné době hospodaří na téměř sto šedesáti hektarech zemědělské půdy a má sto padesát kusů nejlepšího hovězího dobytka a kuřata chovaná s možností volného pohybu.


Skladování

Uchovávejte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Farma rodiny Němcovy
Netín 78
594 44, Radostín nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kuřecí křídla chlazená