Gimar Tatarák z lososa

100 g
 179,90 Kč 1 799,00 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Božský tatarák

Užijte si lososa jako ve fine diningové restauraci. Pochází z udržitelného a etického výlovu a díky speciálnímu obalu k vám dorazí ve 100% kvalitě a formě.

Tatarák pochází z pečlivě vybíraných a kontrolovaných lososů. Maso je čistě a precizně nakrájeno na jemné kostky, které jsou tak připraveny k případnému dochucení a konzumaci. Maso je zabaleno v ochranné atmosféře tak, aby byla zachována jeho perfektní čerstvost a chuť.

Ryby Gimar jsou velice pečlivě vybírány a kontrolovány tak, aby byla zaručena jejich nejvyšší možná kvalita. Zároveň společnost podporuje udržitelný rybolov a splňuje certifikace ASC a MSC.

Použití

Tatarák je již připravený k servírování, příípadně si jej můžete ještě dochutit dle vlastní chuti.

O výrobci

Španělská společnost Gimar se zabývá výrobou rybích specialit a zakládá si na těch nejlepších ingrediencích. Jejich produkty pochází pouze z těch nejkvalitnějších tuňáků a lososů. Podporují udržitelný rybolov a prodávají pouze ryby, které nejsou ohroženy vyhynutím a pocházejí od prověřených rybářů.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–5 °C.

Výrobce

Ahumados Gimar, S.L.U.
Avda. De libertad 42
03610 Petrer (Alicante)
Španělsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.