• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Třešně, volné (100 g)

cca 100 g
Čerstvě sklizeno
cca 12,99 Kč 129,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Sladké červené třešně se šťavnatou dužinou. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly na stromě u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Třešně neprodáváme po kusech, ale přibližné po 100 g, to odpovídá cca 20 ks. 

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Třešně se konzumují jak syrové, tak tepelně upravené. Využít je můžete k přípravě koláčů, plněných knedlíků, zmrzlin, do domácích sirupů nebo třeba džemů.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tyto třešně byly vypěstovány výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto produktu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 5 °C.