Miil BIO Camembert

120 g
Skvělá cenaBIO
31,90 Kč 265,83 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Více o neutralizaci uhlíkové stopy značky Miil. 

Miil BIO Camembert je měkký, zrající, plnotučný sýr z kravského mléka s ušlechtilou bílou plísní na povrchu. Sýr je vyroben z vysoce kvalitního BIO mléka pocházejícího z regionu, který nabízí naprosto ideální podmínky pro chov zdravého dobytka.

Víte, jak zaručeně poznáte tento výtečný sýr? Krémová konzistence s jemně houbovo-sýrovou vůní je jeho poznávacím znamením. A pokud byste přemýšleli, jak ho využít v kuchyni, tak věřte, že chutná vždy výborně – ať už na grilu, pánvičce, naložený nebo prostě jen tak.

Miilujeme planetu – 100% neutralizujeme uhlíkovou stopu Miil produktů

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat! Jak? To se dozvíte níže.  Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na našem webu. 

My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace! Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Použití

Výrobek je určen k přímé spotřebě ve studené nebo teplé kuchyni jako součást různých receptů.

O výrobci

Tatranská mlékárna je situována v blízkosti nejvyššího pohoří na Slovensku – Vysokých Tater a její historie sahá až do roku 1979. Mlékárna vyrábí širokou škálu mléčných produktů, především sýry s bílou plísní, sýry s modrou plísní, mléka, tvarohy, dezerty, zakysané mléčné produkty a další.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Otevřené balení ihned spotřebujte.

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce.

Výrobce nezodpovídá za správnost vypočtené uhlíkové stopy. 

Výrobce

Tatranská mliekareň a.s.
Nad traťou 26 060 01,
Kežmarok
Slovensko

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.