• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem v následujících oblastech: Benešovsko, Louny a Žatecko, Plzeňsko, Příbramsko. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Směs sušených hub "Do omáčky i bramboračky"

35 g
79,90 Kč 2 282,86 Kč/kg
Země původu: Ekvádor, Polsko, Čína,

Vyvážená směs sušených hub do omáček a polévek.

Použití

Použití sušených hub v kuchyni je široké. Hodí se do polévek jako je bramboračka nebo jihočeská kulajda, pod dušené maso, do rizota či do omáček.

Tip! Připravte si s námi houbovou omáčku.

Sušené houby namočíme do studené vody a necháme máčet alespoň 30 minut, poté je nakrájíme na kousky. Na másle osmahneme cibulku, přisypeme hladkou mouku a umícháme jíšku. Rozředíme trochou studené vody, zalijeme vroucí vodou nebo vývarem. Osolíme, opepříme, přidáme kmín, pokrájené houby a vaříme alespoň 20 minut. V mléce či smetaně rozmícháme ještě trochu hladké mouky a zavaříme do omáčky. Dochutíme octem a cukrem. Podáváme s těstovinami nebo knedlíkem.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

Specializovaný velkoobchod a zpracovatel s veškerými jedlými houbami a lesními plody. Díky šířce i hloubce své nabídky patří na první místo ve svém oboru. V jejich nabídce naleznete veškeré čerstvé pěstované houby, širokou nabídku mražených hub lesních i pěstovaných, kompletní sortiment sušených hub (především ze Šumavy a EU), lanýžový program, konzervované brusinky, borůvky, jeřabiny apod.

Skladování

Skladujte v suchu, při teplotě do 20 °C.

Výrobce

Holoubek & pravnuci, s.r.o.
Velkotržnice Lipence
K Radotínu 492 
156 00 Praha 5
Česká republika

Složení

Sušené houby
Žampiony plátky - Česká republika/Polsko
Klouzek obecný - Ekvádor
Směs křemenáčů a kozáků - Rusko