William Thomas Artisan Bakery Toustový chléb

0,7 kg

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 3 DNY

Prémiová kvalita
 69,90 Kč 99,86 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Francouzský toastový chléb prémiové kvality z pšeničné mouky a másla.

Chléb je vyráběný ručně podle tradiční francouzské receptury, ve které zaručeně nesmí chybět pořádná dávka másla. Jeho měkká a vláčná textura vás příjemně překvapí, tak neváhejte a vyzkoušejte!

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Toust si můžete vychutnat jako rychlou svačinu typicky zapečený se šunkou a sýrem. Pokud máte zrovna chuť na sladké, vyzkoušejte francouzské tousty!

Toust obalte ve vajíčku a osmažte v pánvi na oleji. Poté můžete zalít javorovým sirupem a ozdobit šlehačkou a ovocem podle Vaší chuti.

Vyzkoušejte si i recept na francouzský toast od Romana Vaňka!

O výrobci

William Thomas Artisan Bakery je malá řemeslná pekárna, kterou založili společně dva přátelé, Vilém a Tomáš. Jako každá začínající a později úspěšná firma začínali podnik v malé brněnské garáži, to se psal rok 2016.

Při výrobě Vilém a Tomáš vycházejí z tradičních receptur francouzských pekařských mistrů, ke kterým pak přidají kousek sebe, aby doladili výslednou chuť. Pečou pouze z kvalitních surovin a bez přidaných zlepšovadel a stabilizátorů.

Skladování

Skladujte v suchu v papírovém nebo látkovém sáčku. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Výrobce

William Thomas Artisan Bakery
Mozolky 1622/2,
16 00 Brno-Žabovřesky
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.