Qualivo Telecí steak roštěná

cca 480 g
Od českého farmářePrémiová kvalita

cca

 288,00 Kč 599,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Telecí steak roštěná (kotleta) bez kosti z prémiového masa Qualivo.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Mokré zrání: 14 dní

Telecí maso má jemnou chuť a vůni. Je to maso libové a lehce stravitelné. Často je součástí dětské a dietní stravy. Je vhodné i pro sportovce.

Za luxusním masem z Qualiva nestojí žádný trik. Jen náležitá péče o každé zvíře, respekt k jeho potřebám a špičkové krmivo podle švýcarské receptury. Maso od Qualiva se může pyšnit svou kvalitou:

  • výjimečně jemné a chutné 
  • vždy skvělé díky stabilní kvalitě
  • atraktivní struktura a barva bez nežádoucích pachutí (obzvláště u tuku)
  • vysoký kulinářský zážitek i z běžnějších řezů

Qualivo je prémiové maso produkované podle unikátní švýcarské metody krmení a chovu s důrazem na imunitu a zdraví zvířat. Výsledkem je velice křehké, lehce stravitelné maso s krátkou dobou kuchyňské úpravy.

Qualivo je prémiová značka masa nejvyšší kvality. Sofistikovaný koncept chovu a prémiové krmivo zabezpečuje špičkovou úroveň zdraví zvířat a skvělou chuť masa. Jednoznačný rozdíl ve stabilitě kvality v čase, krátké době kuchyňské úpravy spojené s prémiovou křehkostí, chutí, barvou a strukturou masa je potvrzeno dlouhodobou existencí této značky.

Celý systém byl implementován ve Švýcarsku již v roce 1995 a dnes stojí na špičce nejvyšších etických a environmentálních standardů s důrazem na dosažení nejvyšší kvality a bezpečnosti potravin pro konzumenty. Zvířata žijí v čistém prostředí a chov je prostý genetických modifikací, hormonů, antibiotik a dalších nadužívaných medikací.

Maso pochází z českého chovu, porážka a porcování proběhlo na farmě v Choťovicích.

Použití

Telecí maso se hodí prakticky k jakékoli kuchyňské úpravě. Pojďme si společně udělat vynikající steak na grilu!

Návod na přípravu na grilu. Maso potřeme trochou olivového oleje, osolíme a opepříme. Vložíme na rozpálený gril. Musí být slyšet syčení masa. Po 5–6 minutách maso otáčíme na druhou stranu a necháme propéct stejně dlouhou dobu. Marinujeme ideálně až po opečení.

O výrobci

Maso z Choťovic je rodinná farma zabývající se především chovem a porážkou prasat. Další činností je porcování nejen vepřového, ale všech druhů zvířat. Cílem firmy je nabízet zákazníkům kvalitní výrobky z masa té nejvyšší kvality.

Hlavní rozdíl oproti tradičnímu, čistě organickému nebo konvenčnímu způsobu produkce masa, je způsob krmení. Zvířata jsou krmena výhradně krmnými směsmi Qualivo, senem nebo slámou. Krmivo je vyráběno buď přímo společností Hofmann Nutrition AG, nebo je mícháno podle jejích receptur. Obsahuje striktně kontrolované a vysoce kvalitní komponenty, které jsou optimálně přizpůsobeny věku a vývoji zvířat. Qualivo zvířata jsou vždy perfektně krmena a vybalancována.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Maso Na Farmě
Choťovice 134
289 05 Žehuň
okres Kolín

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.