U Dolejších Gothajský salám krájený

150 g
Od českého farmáře
29,90 Kč 199,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Gothaj je extra měkký salám z vepřového a hovězího masa.

Gothajský salám je českou klasikou na pultech. U Dolejších je gothaj vyráběný podle tradičních receptur, takže chutná přesně tak, jako kdysi. Vyrábí se z různých částí vepřového a hovězího masa, do namleté směsi se přidá vepřový tuk a aromatické byliny. Vyznačuje se jemnou chutí s tóny koření a při nářezu jsou vidět drobná tuková zrnka a naoranžovělá barva.

Použití

Před konzumací nechte natemperovat při pokojové teplotě. Nejlépe si ho vychutnáte nakrájený na tenké plátky s octem a cibulí nebo na chlebu s hořčicí.

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Historie rodinné společnosti Dolejší se začala psát roku 1901, kdy si Jaroslav Dolejší, pradědeček současného majitele společnosti – Františka Dolejšího, splnil svůj sen s řeznickým a uzenářským obchůdkem. Jejich uzeniny se stále těší zachovaným, prvorepublikovým recepturám. Filozofie společnosti je postavena na třech pilířích, a to vítat nové trendy, ctít poctivé řeznické řemeslo a vážit si lidské práce.

Jak se to dělá?

Maso a uzeniny od Dolejších jsou výjimečné především díky zpracování a kvalitě samotných produktů. Maso pochází z velké části od českých farmářů. Uzeniny jsou vyráběny podle tradičních receptur, které se používaly již za první republiky. Při zpracování masa pečlivě sledují nejmodernější novinky ve výrobních technologiích, které jdou samozřejmě ruku v ruce s ochranou životního prostředí.

Co vám Rohlík přináší?

"Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat prodejnu v každém městě v ČR nebo v každém obvodu Prahy. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru."

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

U Dolejších
Na Javorce 303
252 06 Davle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřová plec 30 %
Hovězí přední30 %
Vepřové sádlo20 %
Voda
Bramborový škrob
Jedlá sůl
Směs koření
Stabilizátory
E451 - Trifosforečnany
E250 - Dusitan sodný
Látka zvýrazňující chuť a vůni
E621 - L-glutaman sodný
Cukr
Antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová
E160c - Paprikový extrakt, Kapsanthin, Kapsorubin
Aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1506 kJ/365 kcal
Tuky35 g
z toho nasycené mastné kyseliny11.5 g
Sacharidy1.6 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny10.6 g
Sůl2.3 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.