U Dolejších Gothajský salám krájený

150 g
Od českého farmáře
19,90 Kč 132,67 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Gothajský salám - masný výrobek tepelně opracovaný

0-5°C / po otevření spotřebujte do 48 hodin

 

 

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH
 
Firmu založil praděd Františka v roce 1901. Rádi zachovávají a tvoří tradici uzenin z Davle, a proto jsou jejich uzeniny vyráběny podle původních receptur a s láskou. Samozřejmě, že nejvíc je těší, když je spokojen zákazník. 
 
Jak se to dělá
 
Uzeniny se dají vyrobit s minimálními náklady a rychle, ale tak to nedělají u Dolejších. Tady dbají na kvalitu. Výjimečnost výrobků je ve zpracování a kvalitně. Samozřejmě i v původu masa. Odebírají co nejvíce od českých dodavatelů. Na kvalitu dohlíží sám František. 

Co vám Rohlík přináší?

Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat v každém městě v ČR, v každém obvodu Prahy prodejnu. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru.
 
 

Složení

SLOŽENÍ: vepřová plec 30%, hovězí přední 30%, vepřové sádlo 20%, voda, bramborový škrob, jedlá sůl, směs koření, stabilizátory: trifosforečnany, dusitan sodný, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, cukr, antioxidant: kyselina L-askorbová, paprikový extrakt, aroma, bez lepku, nejedlý obal

Alergeny: neuvádí se

výživové údaje na 100g výrobku: energie 1506KJ/365kcal, tuky 35g, z toho nasycené mastné kyseliny 11,5g, sacharidy 1,6g, z toho cukry 0,4g, bílkoviny 10,6g, sůl 2,3g