U Dolejších Anglická slanina zlatá krájená

150 g
Od českého farmáře
28,90 Kč 192,67 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Anglická slanina zlatá – masný výrobek tepelně opracovaný

0-5°C / po otevření spotřebujte do 48 hodin

 

 

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Firmu založil praděd Františka v roce 1901. Rádi zachovávají a tvoří tradici uzenin z Davle, a proto jsou jejich uzeniny vyráběny podle původních receptur a s láskou. Samozřejmě, že nejvíc je těší, když je spokojen zákazník. 
 
Jak se to dělá
 
Uzeniny se dají vyrobit s minimálními náklady a rychle, ale tak to nedělají u Dolejších. Tady dbají na kvalitu. Výjimečnost výrobků je ve zpracování a kvalitně. Samozřejmě i v původu masa. Odebírají co nejvíce od českých dodavatelů. Na kvalitu dohlíží sám František. 

Co vám Rohlík přináší?

Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat v každém městě v ČR, v každém obvodu Prahy prodejnu. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru.

 

Složení

SLOŽENÍ: vepřový bok bez kosti, voda, jedlá sůl, stabilizátory: trifosforečnany, dusitan sodný, cukr, zahušťovadlo: guma euchema, antioxidant: askorban sodný, aroma, 100g hotového výrobku bylo vyrobeno minimálně z 85g vepřového boku bez kosti, bez lepku

Alergeny: neuvádí se

výživové údaje na 100g výrobku: energie 1333KJ/322kcal, tuky 30g, z toho nasycené mastné kyseliny 10g, sacharidy 2,4g, z toho cukry 1,7g, bílkoviny 17g, sůl 2,3g