Řeznictví a uzenářství U Dolejších

U Dolejších Anglická slanina zlatá krájená

100 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 8 DNŮ

Od českého farmáře
45,60 Kč 456,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

900+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Anglická slanina z libového vepřového boku, uzená dozlatova.

U Dolejších připravují slaninu podle původní rodinné receptury. Výroba spočívá ve výběru nejlepšího kousku s vysokým podílem masa v kombinaci s tukovým krytím. Slanina se začerstva naloží do soli a koření, a nakonec se nechá zaudit, aby měla svou charakteristickou zlatou barvu.

100g hotového výrobku bylo vyrobeno minimálně z 90 g vepřového boku. 

Použití

Slanina se používá v syrovém stavu ve studené kuchyni, typicky na oblohu chlebíčků nebo do housky. Dále se tepelně zpracovává jako součást hlavního jídla, např. na špikování masa, obal masné rolády či samostatný doplněk pokrmu. Opečená slanina je jednou z typických součástí anglické snídaně.

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Historie rodinné společnosti Dolejší se začala psát roku 1901, kdy si Jaroslav Dolejší, pradědeček současného majitele společnosti – Františka Dolejšího, splnil svůj sen s řeznickým a uzenářským obchůdkem. Jejich uzeniny se stále těší zachovaným, prvorepublikovým recepturám. Filozofie společnosti je postavena na třech pilířích, a to vítat nové trendy, ctít řeznické řemeslo a vážit si lidské práce.

Jak se to dělá?

Maso a uzeniny od Dolejších jsou výjimečné především díky zpracování samotných produktů. Maso pochází z velké části od českých farmářů. Uzeniny jsou vyráběny podle tradičních receptur, které se používaly již za první republiky. Při zpracování masa pečlivě sledují nejmodernější novinky ve výrobních technologiích, které jdou samozřejmě ruku v ruce s ochranou životního prostředí.

Co vám Rohlík přináší?

"Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat prodejnu v každém městě v ČR nebo v každém obvodu Prahy. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru."

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

U Dolejších
Na Javorce 303
252 06 Davle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřový bok bez kosti
Voda
Jedlá sůl
Stabilizátory
E451 - Trifosforečnany
E250 - Dusitan sodný
Cukr
antioxidant
E301 - Askorban sodný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1333 kJ/322 kCal
Tuky30 g
z toho nasycené mastné kyseliny10 g
Sacharidy2.4 g
z toho cukry1.7 g
Bílkoviny17 g
Sůl2.3 g
Vláknina0 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.