Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

U Dolejších Tlačenka světlá 4 plátky

cca 330 g
Od českého farmáře
cca 59,47 Kč 179,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Světlá tlačenka z uzenářství U Dolejších.

Tlačenka je tradičním produktem vyráběným při zabijačce a má podobu malých kousků masa, naložených v rosolu z rozvařených vazivových tkání.

Uzeniny a masné speciality se v Davli připravují podle původních rodinných receptur. Vysoký obsah kvalitního masa a originální koření jim dodávají lahodnou chuť a vůni.

Použití

Obvykle se podává s cibulí, octem, případně s mletým pepřem. Je oblíbeným malým jídlem k pivu.

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Firmu založil praděd Františka v roce 1901. Rádi zachovávají a tvoří tradici uzenin z Davle, a proto jsou jejich uzeniny vyráběny podle původních receptur a s láskou. Samozřejmě, že nejvíc je těší, když je spokojen zákazník.

Jak se to dělá

Uzeniny se dají vyrobit s minimálními náklady a rychle, ale tak to nedělají u Dolejších. Tady dbají na kvalitu. Výjimečnost výrobků je ve zpracování a kvalitě. Samozřejmě i v původu masa. Odebírají co nejvíce od českých dodavatelů. Na kvalitu dohlíží sám František.

Co vám Rohlík přináší?

"Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat v každém městě v ČR, v každém obvodu Prahy prodejnu. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru."

Skladování

Skladujte při teplotě 0-5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

U Dolejších
Na Javorce 303
252 06 Davle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřová hlava bez kosti28 %
Vepřové srdce20 %
Vepřové koleno bez kosti19 %
Vepřový vývar19 %
Vepřové kůže10 %
Kuchyňská sůl
Směs koření
Bez lepku
Nejedlý obal

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota954 kJ/230 kcal
Tuky17 g
z toho nasycené mastné kyseliny6.1 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.2 g
Bílkoviny18 g
Sůl1.8 g
Vláknina g