• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz
-13 %

Miil BIO Jogurt bílý 3,8 % tuku

400 g
Skvělá cenaBIO
Akce do 10. 7.
18,90 Kč 47,25 Kč/kg21,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Více o neutralizaci uhlíkové stopy značky Miil. 

Miil BIO jogurt bílý s obsahem tuku 3,8 %.

Protože uplynulo už více než 7 000 let od momentu, kdy lidé poprvé ochutnali jogurt, byl dostatek času, aby se chutě jogurtu Miil doladily do posledního dílku. A proto je tu pro vás Miil BIO jogurt bílý 3,8 % tuku s kulturou BiFi a navíc v BIO kvalitě.

A jestli existuje něco, čím vás Miil jogurt bezpochyby zaujme, je to jeho chuť, našlehaná struktura a také všestranné využití.

Miilujeme planetu – 100% neutralizujeme uhlíkovou stopu Miil produktů

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat! Jak? To se dozvíte níže.  Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na našem webu. 

My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace! Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Po otevření ihned spotřebujte. 

O výrobci

Hollandia Karlovy Vary je tradiční český výrobce, který vyrábí svoje produkty z vysoce kvalitního mléka z vlastní BIO farmy, nacházející se v zemědělské oblasti, sousedící s chráněnou krajinnou oblastí Slavkovský les. Produkty neobsahují žádné stabilizátory. Naproti tomu se můžou pyšnit lahodnou smetanovou chutí, která potěší vaše smysly.

Skladování

Uchovejte při teplotě 2–8 °C.

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce. Díky jednotné jazykové mutaci pro všechny země snižujeme ekologickou zátěž na tvorbu obalů. 

Výrobce nezodpovídá za správnost vypočtené uhlíkové stopy. 

Výrobce

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o.
Pražská 673
431 51, Klášterec nad Ohří
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.