Dacello Anglická slanina shaved 94 %

100 g
Skvělá cena
26,90 Kč 269,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Dacello anglická slanina vyrobena jen z pečlivě vybraného vepřového boku. Představte si slaninku, po které se vám budou ještě několik dní sbíhat sliny! Jakou vidíte? My totiž naší Dacello anglickou slaninu.

Všichni milovníci zauzených dobrot – pozor! Naše anglická slanina je totiž zauzená kouřem z bukového dřeva. Navíc 94 % vepřového boku vás přesvědčí o tom, že tuhle anglickou slaninu jednoduše chcete mít ve své ledničce. Prostě mňam! Říkáme YES naší Dacello anglické slanině!

Použití

Slanina je vhodná jako obloha na pečivo či pro přípravu studených obložených mís. Využít ji však můžete i pro tepelné zpracování.

O Dacellu

Jíst dobré jídlo nemusí nutně znamenat, že vám to udělá díru do rozpočtu. Zářivým příkladem je naše rohlíkovská značka Dacello, která ale není jen tak ledajakou značkou uzenin. Její kouzlo se skrývá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si jednoduše zamilujete. 

A ještě jeden fun fact navíc – věděli jste, že rohlíkovské značky Miil, Moddia, Dacello, Pappudio, Ubomi i Maso! jsou členové jedné rohlíkovské domácnosti? Že ne? Tak to nevíte, o co přicházíte! Tohle byste prostě měli zkusit – doporučuje 100/100 rohlíků.

O výrobci

Společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc vznikla roku 1990 v Jirnech. V současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných specialit na českém trhu. Společnost vyrábí jak šunky nejvyšší jakosti, tak šunky pro děti. Všechny produkty, které podnik nabízí, jsou navíc 100% bezlepkové a vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–7 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.
průmyslová zóna Jirny
Poděbradská 606
250 90 Jirny
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.