FJORU

FJORU MSC Treska obecná filet bez kůže

cca 290 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 3 DNY

cca

 203,00 Kč 699,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Akce pro Rohlíček: 171,87 Kč
Země původu: Dánsko, Island, Holandsko,
Víte, že...
Přidejte se do Rohlíčku zdarma ještě dnes!

Extra slevy, doprava zdarma a další výhody pro rodiče s dětmi do 12 let.

Přivítejte novou vlastní značku ryb - Fjoru - nejlepšího odborníka na ryby ve vašem městě. Naším cílem je nejen šířit myšlenku, že ryby jsou zdrojem vysoce zdravých bílkovin, ale také podporovat udržitelnost rybářských podniků a farem, protože je známo, že ekologii máme v krvi. Fjoru je jednoduše nejlepší odborník na ryby ve vašem městě.

Treska je známá pro své jemné a pevné maso obsahující minimum tuku. Baleno ve vakuu.

Jedná se o dravou rybu, která je rozšířená od západu Velké Británie až po Špicberky.

Certifikace

Tyto produkty pocházejí z rybolovu, který byl nezávisle certifikován podle standardu MSC pro dobře řízený a udržitelný rybolov. www.msc.org

Použití

Nejvhodnějšími úpravami tresky jsou smažení v těstíčku nebo na přírodní způsob, dušení a grilování. Pokud se rozhodnete vařit tresku vcelku, měla by být podél páteře ještě malinko tužší. Maso tresky můžete při tepelné úpravě rychle vysušit. Proto u doby přípravy platí, že méně je více.

Tip! Vyzkoušejte tento jednoduchý recept na tresku na másle a kmíně:

Filety osolíme a opepříme. Změklé máslo smícháme s bylinkami, citronem a česnekem. Rybu potřeme a necháme chvíli odpočinout. Olej rozehřejeme a plátky masa opékáme z obou stran do zlatova. Podáváme s vařenými bramborami. Dobrou chuť!

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladujte v lednici při teplotě 0 do 4 °C. 

Upozornění

Nutno tepelně upravit. Treska je dravá ryba a pochází z lovu, může tak obsahovat parazity. Konzumace za syrova může vyvolat zdravotní problémy.

Výrobce

Fjord Bohemia s.r.o
Za Avií 914/2
196 00 Praha - Čakovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Treska obecná

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.