U Dolejších Tlačenka šunková 4 plátky

cca 400 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 4 DNY

Od českého farmářeZachraň mě za 96,99 Kč

cca

 138,56 Kč 349,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Bezlepková tlačenka vyrobená z vepřového masa. Balení obsahuje 4 plátky tlačenky po cca 87 gramech.

Tlačenka je specialita, která by na žádné zabijačce neměla chybět. U Dolejších se připravuje podle vlastního rodinného receptu, kde se kombinují libové a kolagenové kousky z prasete. Poté se nechá dlouho, na mírném ohni vařit, a pak přichází na řadu chladnutí. Během chladnutí se musí pravidelně obracet – tak vzniká tato zabijačková pochoutka.

Použití

Tlačenku si můžete vychutnat v kombinaci s čerstvou nebo nakládanou cibulí, octem. Případně si ji můžete doplnit mletým pepřem. Ideální jako chuťovka k pivu.

Příběh Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH

Historie rodinné společnosti Dolejší se začala psát roku 1901, kdy si Jaroslav Dolejší, pradědeček současného majitele společnosti – Františka Dolejšího, splnil svůj sen s řeznickým a uzenářským obchůdkem. Jejich uzeniny se stále těší zachovaným, prvorepublikovým recepturám. Filozofie společnosti je postavena na třech pilířích, a to vítat nové trendy, ctít řeznické řemeslo a vážit si lidské práce.

Jak se to dělá?

Maso a uzeniny od Dolejších jsou výjimečné především díky zpracování samotných produktů. Maso pochází z velké části od českých farmářů. Uzeniny jsou vyráběny podle tradičních receptur, které se používaly již za první republiky. Při zpracování masa pečlivě sledují nejmodernější novinky ve výrobních technologiích, které jdou samozřejmě ruku v ruce s ochranou životního prostředí.

Co vám Rohlík přináší?

"Rohlík nám velmi pomáhá v prodeji produktů v místech, kam už zkrátka nedosáhneme. Bohužel není v našich silách udělat prodejnu v každém městě v ČR nebo v každém obvodu Prahy. Proto jsme rádi, že můžeme mít za partnera firmu, která dokáže uspokojit zákazníky v širším spektru."

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

U Dolejších
Na Javorce 303
252 06 Davle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.