Site languages:ČeskyEnglish
Slide 1 of 2

Rajčata cherry žlutá, vanička

250 g
49,90 Kč 199,60 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Cherry rajčata patří mezi jedny z nejoblíbenšjích odrůd. Toto malé kulaté cherry rajčátko přitahuje svou intenzivní a zářivě žlutou barvou. Jeho sladká chuť je velice delikátní. Důležitý je obsah vitamínu C, E a A, velké množství vlákniny i dalších zdraví prospěšných látek, např. draslík, železo, karoten a mají antibakteriální účinky. Rajčata obsahují také velké množství antioxidantů, které chrání zdraví před působením volných radikálů. 

Použití

Žlutá cherry rajčátka jsou nejvhodnější do všech druhů salátů, jako dekorace pro party-bufet nebo na malé občerstvení během dne.
Jsou vhodná i pro zapékání a neztratí se ani na grilu.

O výrobci

Granada La Palma se nachází v provincii Granada na jihovýchodě Španělska. La Palma je největším producentem cherry rajčátek a ostatních rajčatových specialit na světě. Hlavní činnost jejich farem je zaměřena na výrobu a prodej tradiční zeleniny, mini-zeleniny a subtropického ovoce. Granada La Palma nabízí širokou škálu rajčat, s mnoha druhy a příchutěmi. Rajčata značky La Parcela lze považovat za jedna z nejchutnějších na světě. La Palma schopna uspokojit poptávku svých zákazníků po celý rok a přizpůsobit se jejich přáním. Vyváží 90% produkce především na trhy střední Evropy.

Skladování

Při běžné pokojové teplotě vydrží i několik dnů. Při skladování v ledničce obvykle tvrdnou a ztrácení své charakteristické aroma.

Výrobce

Granada La Palma S.Coop.And. 
Carretera Nacional 340
18730 Carchuna
Španělsko

Složení

Rajčata cherry žlutá
I. jakost