Milko Tvaroh polotučný

250 g
22,90 Kč 91,60 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Polotučný tvaroh patří mezi základní druhy tvarohů, obsahuje pouze 3,5% tuku. Tento tvaroh má velmi jemnou, roztíratelnou konzistenci a je určen k přímé konzumaci. Polotučný tvaroh je vyroben speciální technologii z měkkého tvarohu a smetany, má vysoký obsah lehce stravitelných bílkovin.

Tvarohový Koláč, Dort, Potraviny, Milé, Dezert, Smetana

Použití

Tvaroh má velkou výhodu, že se dá využít v kuchyni na spoustu způsobů. Od pomazánek na slano (smíchat s bylinkami, česnekem, sardinkami), náplní do (celozrnných) palačinek, buchet, po sladké dezerty. Kdy už jako výborná a sytivá svačinka poslouží tvaroh smíchaný s medem, pár oříšků a kousky ovoce. Pokud někomu přijde tvaroh příliš hutný, zřeďte si ho např. mlékem či bílým jogurtem.

O výrobci

Polabské mlékárny a.s. je česká mlékárna s obchodní značkou Milko, výrobním závodem a sídlem v Poděbradech a sýrárnou ve Varnsdorfu. Každý den zpracovávají čerstvé mléko a smetanu výhradně od českých zemědělců.

Výsledek obrázku pro milko logo

Skladování

Skladujte při teplotě od 4 °C do 8 °C.

Výrobce

Polabské mlékárny a.s.
Dr. Kryšpína 510
290 16  Poděbrady
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Smetana
Mlékárenské kultury

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota379 kJ/90 kcal
Tuky3.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.5 g
Sacharidy4 g
z toho cukry4 g
Bílkoviny10 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.