• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Choceňská mlékárna Choceňský jemný tvaroh

250 g
24,90 Kč 99,60 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Choceňský jemný tvaroh.

Tvaroh je mléčný výrobek smetanové chuti, tužší konzistence a obvykle bílé barvy. 

Použití

Tvaroh lze připravovat jak na sladký, tak i na slaný způsob. Můžeme z něj péct známé tvarohové buchty nebo jej využit jako náplň do různých koláčů. Dají se z něj připravovat tvarohové pomazánky, tvarohové knedlíky s ovocem nebo namísto másla jej namazat na pečivo.

O výrobci

Choceňská mlékárna s.r.o. je ryze českou mlékárnou s více než osmdesátiletou tradicí výroby mléčných produktů. Sortiment tvoří řada pomazánkových másel, smetanových pomazánek, jogurtů a tvarohů. V současnosti výroba zahrnuje řadu s obchodní značkou Choceňská mlékárna 1928.

Skladování

Skladujte při teplotě +4 °C až +8 °C.

Výrobce

Choceňská mlékárna, s. r. o.
Kollárova 481
565 01  Choceň
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Tvaroh

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota424 kJ/100 kcal
Tuky2 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.4 g
Sacharidy4 g
z toho cukry4.2 g
Bílkoviny4.5 g
Sůl0.01 g
Vláknina0 g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.