Slide 1 of 2

La Parcela Rajčata cherry Angelle sladká oválná, shaker

250 g
54,90 Kč 219,60 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Intenzivně sladká cherry rajčátka odrůdy Angelle.
Angelle je křupavé rajče, hruškovitého tvaru, intenzivní a jasně červené barvy, výborné chuti a velmi sladké. Má vynikající vůni a více nutričních vlastností než ostatní rajčata. Čerstvá rajčata obsahují velké množství vody a malé množství tuků, proteinů a sacharidů, které se skládají zejména z glukózy a fruktózy. Jejich výživná hodnota je jedna z nejnižších mezi rostlinnými potravinami, je tedy nízkokalorickou pochoutkou. Kromě vitamínu C, jsou v rajčatech zastoupeny vitaminy B1, B2, B6, niacin a kyselina listová, jakož i provitamin A. Z minerálů si největší pozornost zasluhuje draslík, dále železo, hořčík a fosfor. Železa rajčata obsahují třikrát více než mléko.

Použití

Cherry rajčátka odrůdy Angelle je perfektní občerstvení podle chuti v každé situaci. Jejich konzumace je nejlepší v syrovém stavu, samotná i do studné kuchyně. 

O výrobci

Granada La Palma se nachází v provincii Granada na jihovýchodě Španělska. La Palma je největším producentem cherry rajčátek a ostatních rajčatových specialit na světě. Hlavní činnost jejich farem je zaměřena na výrobu a prodej tradiční zeleniny, mini-zeleniny a subtropického ovoce. Granada La Palma nabízí širokou škálu rajčat, s mnoha druhy a příchutěmi. Rajčata značky La Parcela lze považovat za jedna z nejchutnějších na světě. La Palma schopna uspokojit poptávku svých zákazníků po celý rok a přizpůsobit se jejich přáním. Vyváží 90% produkce především na trhy střední Evropy.

Skladování

Ideální teplota pro uchování chuti rajčat by se měla pohybovat lehce nad 10 °C.

Výrobce

Granada La Palma S.Coop.And. 
Carretera Nacional 340
18730 Carchuna
Španělsko

Složení

Rajčata cherry Angelle sladká oválná
I. jakost