La Parcela

La Parcela Rajčata cherry Angelle sladká oválná, shaker

250 g
72,90 Kč 291,60 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

2000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Španělsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Intenzivně sladká cherry rajčátka odrůdy Angelle jsou křupavá, mají hruškovitý tvar, intenzivní a jasně červenou barvu a výbornou chuť. 

Použití

Cherry rajčata se používají především do zeleninových salátů, těstovinových pokrmů, nebo jako dekorace na chlebíčky a jednohubky. V teplé kuchyni se s cherry rajčáty setkáte zejména ve středomořské kuchyni. Jsou oblíbenou ingrediencí k přípravě zeleninových nebo masových špízů a rizota.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka. Cherry rajčata můžete využít například v receptu na kuskus s cizrnou a rajčatysalát z chřestu, rajčat a ořechůpečená treska s rajčaty či vejce pečená v rajčatové omáčce.

O výrobci

Granada La Palma se nachází v provincii Granada na jihovýchodě Španělska. La Palma je největším producentem cherry rajčátek a ostatních rajčatových specialit na světě. Hlavní činnost jejich farem je zaměřena na výrobu a prodej tradiční zeleniny, mini-zeleniny a subtropického ovoce. Granada La Palma nabízí širokou škálu rajčat, s mnoha druhy a příchutěmi. Rajčata značky La Parcela lze považovat za jedna z nejchutnějších na světě. 

Skladování

Při běžné pokojové teplotě vydrží i několik dnů. Při skladování v chladničce obvykle tvrdnou a ztrácí své charakteristické aroma.

Výrobce

Granada La Palma S.Coop.And. 
Carretera Nacional 340
18730 Carchuna
Španělsko

Složení

Rajčata cherry Angelle sladká oválná
I. jakost