Cathedral City Cheddar Mild bloček

200 g
 109,90 Kč 549,50 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Cathedral City Mild Cheddar je anglický sýr z kravského mléka, který zraje 4 měsíce.

Cheddar Cathedral City se vyrábí z kravského mléka pocházející z nejbohatších pastvin v Anglii. Vyrábí ho tamější zkušení sýraři podle vlastních receptur starých více než 50 let. Mléko na jeho výrobu pochází od více než 330 farmářů. Vyznačuje se intenzivní chutí, ve které se mísí chuť oříšků. Čím je cheddar starší, tím je jeho struktura drobivější.

Použití

Cheddar se hodí ke každé příležitosti. Využít ho můžete při přípravě svačin, sendvičů, burgerů nebo do jídel či na obložené prkénka. 

O výrobci

Saputo Dairy UK je britská mlékárna, jejíž historie se začala psát roku 1933. Mlékárna vznikla s cílem podpořit mlékaře a farmáře během hospodářské krize. Firma vyrábí své produkty v souladu s přírodou. V jejich portfoliu najdete nejrůznější druhy sýrů jako jsou plísňové, zrající, mazací a další.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–8 °C. Po otevření spotřebujte do 7 dní.

Výrobce

Saputo Dairy UK
ro. 5 The Heights
Weybridge, Surrey KT13 ONY
Velká Británie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 45 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.