Miil

Miil Mozzarella 42%

125 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 11 DNŮ

Denní kontrola cen
21,90 Kč 175,20 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

10000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Miil Mozzarella je měkký, nezrající a pařený sýr ve slaném nálevu s jemnou, lehce nasládlou chutí. Má vysoký obsah vlhkosti, díky čemuž je ideální pro tavení. Při výrobě je kladen důraz na čistou, mléčnou chuť a výrazná vlákna. Sýr je vyroben z kravského mléka. 

Obsah tuku v sušině min. 42 %. Obsah sušiny min. 34 %.

Použití

Mozzarella je vhodná k přímé konzumaci nebo k použití v teplé kuchyni. Mozzarella se často používá na pizzu, do sendvičů a salátů, může se také dobře kombinovat s rajčaty, bazalkou a olivovým olejem.

O Miil

Jíst dobré jídlo nemusí nutně znamenat, že vám to udělá díru do rozpočtu. Zářivým příkladem je naše rohlíkovská značka Miil, která ale není jen tak ledajakou značkou mléčných výrobků. Její kouzlo se skrývá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si jednoduše zamilujete. 

A ještě jedna zajímavost – věděli jste, že naše značky Miil, Ubomi, Yutto, Moddia, Dacello, Pappudia, Maso!, Sutcha a Fjoru jsou členy jedné "domácnosti" Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci

Lactalis CZ je součástí mezinárodní společnosti LACTALIS Groupe, největší mlékárenské společnosti na světě, s více než 250 výrobními závody po celém světě, s 80000 zaměstnanců v 94 zemích světa s tradicí od roku 1933. Skupina Lactalis tedy disponuje bohatými zkušenostmi a znalostmi ve zpracování mléka, výroby sýrů a mléčných výrobků, které jsou garantem nejen té nejvyšší kvality, ale také neustálého vývoje a zlepšování ve všech oblastech.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Otevřené balení ihned spotřebujte. 

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Plnotučné pasterizované mléko
Jedlá sůl
Syřidlo
Regulátor kyselosti
E330 - Kyselina citronová
Obsah tuku v sušině min. 42 %. Obsah sušiny min. 34 %.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota915 kJ/220 kCal
Tuky16 g
z toho nasycené mastné kyseliny11 g
Sacharidy2 g
z toho cukry1 g
Bílkoviny17 g
Sůl0.7 g
Vláknina0 g

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.