Pernerka

Pernerka BIO Špaldová hladká mouka

1 kg
BIO
41,90 Kč 41,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

400+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Mouka Pernerka ze srdce Českého ráje má vynikající pečící schopnosti a také nutriční hodnoty díky unikátní technologii mletí. 

Vysoká kvality mouky je zaručena důslednou kontrolou surovin a procesu mletí. Obilí před vlastním mletím prochází jedinečným optickým třídícím strojem oddělující každé zrno, které nesplňuje náročné hygienické a kvalitativní požadavky a také veškeré nečistoty. 

Špaldová hladká mouka je vhodnou alternativou k pšeničné mouce. Pokrmům dává jemnou oříškovou chuť a vůni. Lze ji míchat s běžnou pšeničnou moukou nebo ji i zcela nahradit.

BIO špaldová hladká mouka je produkt ekologického zemědělství, které funguje na principu udržitelného hospodaření s půdou. BIO produkty jsou certifikovány a procházejí systémem důkladných kontrol kvality.

 

Použití 

Ze špaldové mouky lze připravit mnoho chutných pokrmů. Mouka je především používána k pečení sladkých zákusků, nicméně si můžete zkusit upéct například domácí houstičky nebo si vytvořit těsto na domácí pizzu. 

O výrobci

Mlýn ve Svijanech byl založen roku 1420 a ve své historii patřil do majetku významných šlechtických rodů. Dnes na celý chod mlýna dohlíží již třetí generace mlynářů z rodiny Pernerů, kterým se podařilo za tu dobu vybudovat nejmodernější mlýn v české republice. Mlýn Perner také disponuje unikátní technologií na mletí jemných celozrnných mouk s granulací mouky hladké.

Skladování

Skladujte v temnu a suchu.

Výrobce

MLÝN PERNER SVIJANY spol. s r.o.
Svijany 17
463 46   Svijany
Česká republika

Složení

BIO špaldová mouka hladká

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1450 kJ/347 kCal
Tuky1.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.2 g
Sacharidy64.5 g
z toho cukry1.3 g
Bílkoviny13.4 g
Sůl g
Vláknina7.3 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.